ברוכים הבאים לסטודיו מולינו

שמי עלית שכטר, מנהלת קרייטיב בעלת תואר BDesign מהמכון הטכנולוגי חולון HIT, כולל התמחות באוניברסיטת BAU בברצלונה ונסיון של חמש-עשרה שנה בעיצוב, מיתוג, פרסום, ארט דיירקשן, ניהול קמפיינים ארציים ובינלאומיים; מרצה לאמנות ועיצוב במספר מסגרות, בעלת ראייה ייחודית והבנה עמוקה בתקשורת חזותית.

 

מה זה מולינו?

המילה מולינו פירושה טחנת רוח בספרדית, איקון המסמל את ערכי הסטודיו. טחנת הרוח רותמת את המשאבים הסובבים אותנו ויוצרת אנרגיה חדשה, ובדומה לה גם הסטודיו פועל ליצירת שינוי חיובי בסביבתינו.

 

לאחר כמה שנים מהנות ובעיקר פוקחות עיניים בתחום הפרסום והגרפיקה החלטתי שהגיע הזמן לפתוח עסק משלי, בו העשיה תהיה יותר קרובה לליבי ולהשקפת העולם שלי. העבודה נעשית בגישה אישית ופרטנית לכל לקוח, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים איכותיים, לרוב ממוחזרים וידידותיים לסביבה.

 

יש בי תשוקה גדולה לכל מה שקשור לעיצוב ואמנות, אני אוהבת לעבוד בצמוד ללקוחותי על מנת לספק להם את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלהם. איכות העבודה ניכרת בכל פרוייקט מכיוון שזו עשיה מאהבה עמוקה למקצוע ואיכפתיות אמיתית.

מגוון שירותי גרפיקה

לקוחות סטודיו מולינו נהנים ממגוון רחב של שירותי גרפיקה, כגון: עיצוב לוגו וניראות מותג, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב דף פייסבוק עסקי, עיצוב ערכות ומוצרי נייר מיוחדים, עיצוב קטלוג, עיצוב תפריט למסעדה, עיצוב אריזות, עיצוב פולדר, עיצוב ברושור או פלאייר, עיצוב רולאפ, עיצוב מודעה לעיתון, עיצוב שלט חוצות, עיצוב הזמנות לאירוע פרטי או עסקי, עיצוב ניוזלטר, עיצוב ספר מודפס או אינטרנטי, עיצוב עלון או מגזין, עיצוב לוח שנה ועוד... לצפיה במבחר עבודות

© 2016 Molino Design, Alit Shecter | כל הזכויות שמורות