ברוכים הבאים לסטודיו מולינו

נעים להכיר, שמי עלית שכטר, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון HIT. אני עוסקת בעיצוב ומיתוג גרפי כבר מעל חמש-עשרה שנה, מציירת ויוצרת מאז שאני זוכרת את עצמי, נהנית להעניק ללקוחותיי מגוון פתרונות מיתוג, פרינט ודיגיטל.

 

בכל פרוייקט עליו אני עובדת, בין אם זה עיצוב לוגו, עיצוב אריזה, פיתוח משחק, איור ספר או כל מוצר אחר, הערכים שמובילים אותי הם הקשבה, יצירתיות ואסטתיקה.

מה זה מולינו?
המילה מולינו פירושה טחנת-רוח בספרדית, איקון המסמל תנופה, אנרגיה ירוקה, שיתוף פעולה בין האדם לטבע. טחנת הרוח רותמת את המשאבים הסובבים אותנו ויוצרת אנרגיה חדשה, ובדומה לה גם אני פועלת ליצירת שינוי חיובי בעסקים שאני מלווה.

 

העסק שלכם זקוק לרוח חדשה?

דברו איתי - עלית 052-8916525

 

מגוון שירותי גרפיקה

לקוחות סטודיו מולינו נהנים ממגוון רחב של שירותי גרפיקה, כגון: עיצוב לוגו וניראות מותג, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב דף פייסבוק עסקי, עיצוב ערכות ומוצרי נייר מיוחדים, עיצוב קטלוג, עיצוב תפריט למסעדה, עיצוב אריזות, עיצוב פולדר, עיצוב ברושור או פלאייר, עיצוב רולאפ, עיצוב מודעה לעיתון, עיצוב שלט חוצות, עיצוב הזמנות לאירוע פרטי או עסקי, עיצוב ניוזלטר, עיצוב ספר מודפס או אינטרנטי, עיצוב עלון או מגזין, עיצוב לוח שנה ועוד... לצפיה במבחר עבודות